| Όνομα προϊόντων | Explosionproof κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| παρεχόμενος | 380V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 90cm, 120cm |
| Τάση λειτουργίας | 380/400 VAC |
|---|---|
| Ροή αέρα | 3000m ³ /h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Τροφοδοσία | 380V/3PH/50Hz |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης | Ex DIIC T4GB |
| Ονομασία προϊόντος | Νέος αέρος που δεν μπορεί να εκραγεί |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για βιοφαρμακευτικό εργοστάσιο, χημική βιομηχανία, εργαστήριο, βενζινάδικο κλπ. |
| Διάρκεια | 39 ίντσες, 50 ίντσες, 62 ίντσες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | AC κινητήρα |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διασταύρωση ροής |
| Πρότυπο κινητήρα | IP54, απόδειξη έκρηξης |
| Τύπος τοποθέτησης | Θυρός τοίχο |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | AC κινητήρα |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Τροφοδοσία | 380V/3PH/50Hz |
| Ανθεκτική σε μόνωση | IP54, ex dbiic T4GB |