| Όνομα προϊόντος | Αεροκουρτίνα σειράς S7 Centrifugal |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα για θέρμανση από άνεμο στην οροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 1m, 1.5m, 2m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 7-9m/s |
| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | ο δροσερός αέρας, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 0.9m 2m |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμότητας και ψύξης σειράς 3G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες, 72 ίντσες 90 εκατοστά, 120 εκατοστά, 150 εκατοστά, 180 εκατοστά |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχη λεπτή κουρτίνα αέρα θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 40 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες, 72 ίντσες 90 ίντσες, 100 ίντσες, 120 ίντσες, 150 ίντσες, |
| Όνομα προϊόντων | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |