| Όνομα προϊόντων | Μίνι τύπος πέρα από τη θερμάστρα πορτών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το παράθυρο, μικρή πόρτα, θερμάστρα ανεμιστήρων |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Ανεμιστήρας & κουρτίνα αέρα θέρμανσης |
| Μήκος | 24inch, 32inch (60cm, 80cm) |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Μοντέλα Wind Sand Blast Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Τετάρτη | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | με ψύξη ανεμιστήρα, έχει τουλάχιστον 2 κινητήρες |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Ασημένια κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος των ξενοδοχείων, καταστήματα αλυσίδων, καταστήματα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια εμπορική κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Αργίλιο (ασημένιο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα θέρμανσης ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Τάση | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερή & ηλεκτρική κουρτίνα αέρα θέρμανσης ανεμιστήρων |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα S5 μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, κόκκινος, καφετής |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |