| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα θέρμανσης ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Τάση | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερή & ηλεκτρική κουρτίνα αέρα θέρμανσης ανεμιστήρων |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχη μεγάλη κουρτίνα αέρα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Σειρά | Επνευστροφική κουρτίνα σειράς Theodoor 6GS |
|---|---|
| Έλεγχος | Ο χειροκίνητος διακόπτης με υπέρυθρο αισθητήρα |
| Λειτουργία | Αυτόματος on/off |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος παραθύρου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για παράθυρα εργαλειοθήκης, τροφίμων, εσωτερικού κλιματισμού |
| Διάρκεια | 60-80 εκατοστά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 4-5m/s |
| Τύπος | Αεροκουρτίνα, φυγοκεντρικού τύπου αεροκουρτίνα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000mm |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |