| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα εστιατόρια, τα γραφεία, τις λεωφόρους αγορών, τα ξενοδοχεία και τα εμπορικά κτήρια κ.λπ. |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Χρώμα | ασήμι (ανοξείδωτο) |
| Ταχύτητα του αέρα | 16m/s, 20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Ασημένια κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος των ξενοδοχείων, καταστήματα αλυσίδων, καταστήματα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Μοντέλα Wind Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για ξενοδοχεία, εστιατόρια, είσοδο και έξοδο καταστημάτων |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας S5 |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα… |
| Παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Φυγοκεντρικός αέρας |
| Μήκος | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Ονομασία προϊόντος | Επενδύσεις σε ατμόσφαιρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο, κόκκινο, καφέ |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, CHAMPAGNE |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγοκεντρικός ανεμιστήρας |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |