| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |