| Ονομασία προϊόντος | Ασημένιο-ελαφρύ ατσάλινο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγοκεντρικός τύπος |
| Υλικό κάλυμμα | Αλουμίνιο |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000 |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Εμπορικές/βιομηχανικές αυλές αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ετικέτα | ΘΕΟΔΟΥΡ |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s ή 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | ο δροσερός αέρας, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 0.9m 2m |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Ονομασία προϊόντος | Σημερινός τύπος Κεραμίδα ψύξης ή θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κρύο και ζεστό. |
| Υψόμετρο | 2 μέτρα, 2,5 μέτρα, 3 μέτρα, 3,5 μέτρα, 4 μέτρα, 5 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | S6 κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών των εστιατορίων, των γραφείων, των λεωφόρων αγορών, των ξενοδοχείων και των εμ |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |