| Ονομασία προϊόντος | S5 Αλουμινένιο ασημένιο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 90 εκατοστά, 100 εκατοστά, 120 εκατοστά,180, 200 εκατοστά |
| Χρώμα | Αλουμίνιο (Ασημένιο) |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 220 |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*280*280 εκ |
| Ονομασία προϊόντος | Δύναμος αερισμού της σειράς 3 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | 5G σειρά Αλουμινίου ασημένιο αερόπετρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για εμπορικές πόρτες |
| Τετάρτη | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα ανεμιστήρα διασταύρωσης |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Σειρά | Επνευστροφική κουρτίνα σειράς Theodoor 6GS |
|---|---|
| Ελεγχος | Ο χειροκίνητος διακόπτης με υπέρυθρο αισθητήρα |
| Λειτουργία | Αυτόματος on/off |
| Τάση λειτουργίας | 220-240V ή 110V |
| Βάση | Τοίχο / παράθυρο |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Εμπορικές/βιομηχανικές αυλές αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ετικέτα | ΘΕΟΔΟΥΡ |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ετικέτα | ΘΕΟΔΟΥΡ |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Σειρά | Επενδύσεις σε ατμόσφαιρα |
|---|---|
| Έλεγχος | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Λειτουργία | Ενεργοποίηση/Εκκλεισμός, υψηλή/χαμηλή ταχύτητα |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Σειρά | Η σειρά Theodoor 4G Air Curtain |
|---|---|
| Έλεγχος | Εγχειριτικός διακόπτης ή τηλεχειρισμός |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Τύπος ανεμιστήρα | Κεραμίδα αέρα ανεμιστήρα διασταύρωσης |
| Ονομασία προϊόντος | 5G κουρτίνα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα του καταστήματος, εστιατόριο, λιανικό κατάστημα, ο αθλητισμός στρέφεται και σταθμός κ. |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Υλικό εξώφυλλου | Αλουμίνιο |