| Ονομασία προϊόντος | Τιτάνας κουρτίνα αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα του εμπορικού καταστήματος, του χώρου κατάψυξης, του εστιατορίου, του λιανικού καταστή |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | κονιοποιημένο μέταλλο |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς παγκόσμιου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα της καφετέριας, του αρτοποιείου, της αίθουσας αναμονής, των εστιατορίων, του λιανικού |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | κονιοποιημένο μέταλλο |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Βάρος | 16 κλ |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Κεντροαστροειδής ανεμιστήρας |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου μέταλλο + πλαστικό |
| Ονομασία προϊόντος | S7 κουρτίνα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα αρίστης ποιότητας εστιατόρια ρ, τα ξενοδοχεία, τις λέσχες, τα καταστήματα και τα εμπορικά κτή |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχεδιασμός | Κομψός και συμπαγής |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα εστιατόρια, τα γραφεία, τις λεωφόρους αγορών, τα ξενοδοχεία και τα εμπορικά κτήρια κ.λπ. |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα της καφετέριας, του αρτοποιείου, της αίθουσας αναμονής, του εστιατορίου, του λιανικού |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | Αλουμίνιο |
| Τάση λειτουργίας | 380/400 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Μέγεθος | 900 έως 1500 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ασημένια κουρτίνα αέρα σειράς αέρα ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τις αίθουσες αναμονής, τα εργοστάσια τροφίμων, τις κουζίνες ξενοδοχείων και τα αρτοποιεία κ.λπ. |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | ασήμι (ανοξείδωτο) |
| Τύπος αέρα | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Ονομασία του προϊόντος | Αεροκουρτίνα εξαερισμού ανελκυστήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανελκυστήρας για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους |
| Διάρκεια | 32 ίντσες |
| Χρώμα | Λευκό, ανοξείδωτο |
| Υλικό κάλυψης | Ανοξείδωτο ή χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Νέος αέρος που δεν μπορεί να εκραγεί |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για βιοφαρμακευτικό εργοστάσιο, χημική βιομηχανία, εργαστήριο, βενζινάδικο κλπ. |
| Διάρκεια | 39 ίντσες, 50 ίντσες, 62 ίντσες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | Ζυγισμένος χάλυβας |