| Ονομασία προϊόντος | Σημερινός τύπος Κεραμίδα ψύξης ή θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κρύο και ζεστό. |
| Υψόμετρο | 2 μέτρα, 2,5 μέτρα, 3 μέτρα, 3,5 μέτρα, 4 μέτρα, 5 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 0.9-1.8m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 17-21m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμού ανέμου σειράς 5G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Εμπορική κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |
| Όνομα προϊόντων | 5G καυτή κουρτίνα αέρα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 1.2m, 1.5cm |
| Όνομα προϊόντων | Άμμος αέρα μόδας που ανατινάζει την τελειωμένη κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ψύξη ανεμιστήρων, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |