| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 1m, 1.5m, 2m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 7-9m/s |
| Όνομα προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 1,5μ |
| χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 7-9m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 0.9-1.8m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 17-21m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Ασημένιο-ελαφρύ ατσάλινο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Ονομασία προϊόντος | S7 κουρτίνα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα αρίστης ποιότητας εστιατόρια ρ, τα ξενοδοχεία, τις λέσχες, τα καταστήματα και τα εμπορικά κτή |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχεδιασμός | Κομψός και συμπαγής |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα εστιατόρια, τα γραφεία, τις λεωφόρους αγορών, τα ξενοδοχεία και τα εμπορικά κτήρια κ.λπ. |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα της καφετέριας, του αρτοποιείου, της αίθουσας αναμονής, του εστιατορίου, του λιανικού |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | Αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμού ανέμου σειράς 6G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Σημερινός τύπος Κεραμίδα ψύξης ή θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κρύο και ζεστό. |
| Υψόμετρο | 2 μέτρα, 2,5 μέτρα, 3 μέτρα, 3,5 μέτρα, 4 μέτρα, 5 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Αεροκουρτίνα εξαερισμού ανελκυστήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανελκυστήρας για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους |
| Διάρκεια | 32 ίντσες |
| Χρώμα | Λευκό, ανοξείδωτο |
| Υλικό κάλυψης | Ανοξείδωτο ή χάλυβας |