| Σειρά | Επνευστροφική κουρτίνα σειράς Theodoor 6GS |
|---|---|
| Έλεγχος | Ο χειροκίνητος διακόπτης με υπέρυθρο αισθητήρα |
| Λειτουργία | Αυτόματος on/off |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπαγής κουρτίνα αέρα αέρα εποχών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 8-10.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Εμπορική κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπαγής κουρτίνα αέρα αέρα εποχών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 8-10.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς παγκόσμιου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα της καφετέριας, του αρτοποιείου, της αίθουσας αναμονής, των εστιατορίων, του λιανικού |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | κονιοποιημένο μέταλλο |
| Ονομασία προϊόντος | Δύναμος αερισμού της σειράς 3 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 22-25m/s |
| Σειρά | Η σειρά Theodoor 4G Air Curtain |
|---|---|
| Έλεγχος | Εγχειριτικός διακόπτης ή τηλεχειρισμός |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Τύπος ανεμιστήρα | Κεραμίδα αέρα ανεμιστήρα διασταύρωσης |
| Ονομασία προϊόντος | S6 κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών των εστιατορίων, των γραφείων, των λεωφόρων αγορών, των ξενοδοχείων και των εμ |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |