| Ονομασία προϊόντος | 5G κουρτίνα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα του καταστήματος, εστιατόριο, λιανικό κατάστημα, ο αθλητισμός στρέφεται και σταθμός κ. |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Υλικό εξώφυλλου | Αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Χρώμα | ασήμι (ανοξείδωτο) |
| Ταχύτητα του αέρα | 16m/s, 20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Τιτάνας κουρτίνα αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα του εμπορικού καταστήματος, του χώρου κατάψυξης, του εστιατορίου, του λιανικού καταστή |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | κονιοποιημένο μέταλλο |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 220/380 |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900x218 x247 εκ |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 220 |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*280*280 εκ |
| Όνομα προϊόντων | 5G ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμού ανέμου σειράς 6G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θέρμανσης σειράς U |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για θερμαντήρες παραθύρων, εισόδων και θυρών |
| Τετάρτη | 220V |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 60cm, 80cm |