| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμού ανέμου σειράς 6G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | Κάθετη κουρτίνα αέρα τύπων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 380V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Μήκος | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm |
| Όνομα Προϊόντος | Φυσική κουρτίνα αέρα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 9-11m/s |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας κουρτίνα πορτών αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v-60Hz |
| Τύπος ανεμιστήρων | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμότητας και ψύξης σειράς 3G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες, 72 ίντσες 90 εκατοστά, 120 εκατοστά, 150 εκατοστά, 180 εκατοστά |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s ή 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας πόρτα αέρα 3 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος ανεμιστήρων | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Όνομα προϊόντων | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 1m, 1.5m, 2m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 7-9m/s |