| Ονομασία προϊόντος | 12V 24V συνεχής αέρας κουρτίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, φορτηγό, εξοπλισμό |
| Παροχή | DC12V, DC24V |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Διάρκεια | 80cm, 100cm, 120cm |
| Ονομασία προϊόντος | Πύλη Titan 1 σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 24 ίντσες, 36 ίντσες, 40 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες, 72 ίντσες, 96 ίντσες. |
| Όνομα προϊόντων | 60A έξοχος τεράστιος αέρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος, εργοστάσιο, αποθήκη εμπορευμάτων, υψηλή πόρτα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ανοξείδωτο |
| ταχύτητα αέρα | 20 m/s-25 m/s |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας πόρτα αέρα 1 σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Μήκος | 24inch, 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας πόρτα αέρα 1 σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Τάση | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch |
| Υλικό | Χάλυβας ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| Ταχύτητα του αέρα | 9-11m/s ή 11-13m/s |
| Τετάρτη | 220V, 240V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| μέγεθος | 90 εκατοστά100 εκατοστά120 εκατοστά150 εκατοστά180 εκατοστά200 εκατοστά |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αριθμό μοντέλου | S3 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αριθμό μοντέλου | FM-12**T/Y |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ταχύτητα αέρα | 7-9 m/s |
| Όγκος αέρα | 1150-3250 m3/h |
| θόρυβος | <57 dB=""> |
| Μοντάρισμα | Μοντάρισμα τοίχων/παραθύρων |
| Θερμαντήρας | θερμάστρα ανεμιστήρων |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετημένος τοίχος |
| Στοιχείο θέρμανσης | PTC |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσία | 2000 W |