| Όνομα προϊόντων | 3G θερμότητα σειράς & δροσερή κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερού & αέρα θέρμανσης ανεμιστήρων κουρτίνα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Ασημένιο-ελαφρύ ατσάλινο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| μέγεθος | 900x280x280mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχη λεπτή κουρτίνα αέρα θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Ασημένια κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος των ξενοδοχείων, καταστήματα αλυσίδων, καταστήματα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα Προϊόντος | 5G καυτή κουρτίνα αέρα αέρα σειράς |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα ανοξείδωτου ασημένιος-ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Ονομασία προϊόντος | Υπερ & θερμός άνεμος αέρα κουρτίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Φανατικός Φανός ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 0.9m, 1.2m, 1.5m |