| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα σειράς παγκόσμιου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών ή την έξοδο του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα, υπεραγορά |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες 90 εκατοστά, 120 εκατοστά, 150 εκατοστά |
| Όνομα Προϊόντος | S5 κόκκινη κουρτίνα αέρα μόδας |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | κόκκινο |
| Ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Σειρά S5 Κεραμίδα θερμαντικού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Άμεση κουρτίνα αέρα εξαερισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Μήκος | 24inch, 36inch, 48inch, 60inch |
| Ονομασία προϊόντος | Επενδύσεις σε ατμόσφαιρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο, κόκκινο, καφέ |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Υπερ-μεγάλη αεραγωγική κουρτίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | 5G καυτή κουρτίνα αέρα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |