| Ονομασία προϊόντος | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 40 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες, 72 ίντσες 90 ίντσες, 100 ίντσες, 120 ίντσες, 150 ίντσες, |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, CHAMPAGNE |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροπετσέτα σειράς 5G σε κάλυψη από αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα σειράς παγκόσμιου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών ή την έξοδο του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα, υπεραγορά |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα ανοξείδωτου ασημένιος-ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας κουρτίνα πορτών αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v-60Hz |
| Τύπος ανεμιστήρων | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροπετσέτα σειράς 5G σε κάλυψη από αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς παγκόσμιου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Όνομα Προϊόντος | S5 κόκκινη κουρτίνα αέρα μόδας |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | κόκκινο |
| Ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |