| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 22-25m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 0.9-1.8m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 17-21m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Εμπορική κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 220/380 |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900x218 x247 εκ |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 1m, 1.5m, 2m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 7-9m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Τιτάνας κουρτίνα αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 9-11m/s |
| Όνομα προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 1,5μ |
| χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 7-9m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αερόπετρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το άνοιγμα της πόρτας διατηρώντας εσωτερικό κλιματισμό και να κρατήσει μακριά μύγα |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 30 m/s |