| Όνομα προϊόντων | S5 χρυσή καφετιά κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | Χρυσός καφετής |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | 5G σειρά Αλουμινίου ασημένιο αερόπετρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για εμπορικές πόρτες |
| Τετάρτη | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα ανεμιστήρα διασταύρωσης |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Όνομα Προϊόντος | S5 χρυσή καφετιά κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | Χρυσός καφετής |
| Ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Wire-drawing αέρα μόδας κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Ονομασία προϊόντος | Ασημένιο-ελαφρύ ατσάλινο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Όνομα Προϊόντος | Κουρτίνα αέρα ανώτατου αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| Ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Άμεση κουρτίνα αέρα εξαερισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Μήκος | 24inch, 36inch, 48inch, 60inch |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας πόρτα αέρα 3 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας πόρτα αέρα 3 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών ή την έξοδο του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα, υπεραγορά |
| παρεχόμενος | 120v- 60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας πόρτα αέρα 1 σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Μήκος | 24inch, 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |