| Υλικό | Χάλυβας ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| Ταχύτητα του αέρα | 9-11m/s ή 11-13m/s |
| Τετάρτη | 220V, 240V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| μέγεθος | 90 εκατοστά100 εκατοστά120 εκατοστά150 εκατοστά180 εκατοστά200 εκατοστά |
| Όνομα προϊόντων | 60A έξοχος τεράστιος αέρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος, εργοστάσιο, αποθήκη εμπορευμάτων, υψηλή πόρτα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ανοξείδωτο |
| ταχύτητα αέρα | 20 m/s-25 m/s |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ταχύτητα αέρα | 7-9 m/s |
| Όγκος αέρα | 1150-3250 m3/h |
| θόρυβος | <57 dB=""> |
| Μοντάρισμα | Μοντάρισμα τοίχων/παραθύρων |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα εστιατόρια, τα γραφεία, τις λεωφόρους αγορών, τα ξενοδοχεία και τα εμπορικά κτήρια κ.λπ. |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Φυσικός αέρας T2 αεραγωγός κουρτίνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 9-11m/s |
| Σειρά | Η σειρά Theodoor 4G Air Curtain |
|---|---|
| Έλεγχος | Εγχειριτικός διακόπτης ή τηλεχειρισμός |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Τύπος ανεμιστήρα | Κεραμίδα αέρα ανεμιστήρα διασταύρωσης |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 380V/50Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*195*230 εκ |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 22-25m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |