| Ονομασία προϊόντος | S5 ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το γραφείο, τα εστιατόρια, τα ξενοδοχεία και τα εμπορικά κτήρια κ.λπ. |
| Ύψος εγκατάστασης | 3.54m |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Κόκκινος, ασημένιος, καφετής, άσπρος |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχη λεπτή κουρτίνα αέρα θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | S5 Αλουμινένιο ασημένιο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 90 εκατοστά, 100 εκατοστά, 120 εκατοστά,180, 200 εκατοστά |
| Χρώμα | Αλουμίνιο (Ασημένιο) |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια εμπορική κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Αργίλιο (ασημένιο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | 3G θερμότητα σειράς & δροσερή κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερού & αέρα θέρμανσης ανεμιστήρων κουρτίνα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θέρμανσης σειράς 4G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Θερματικό στοιχείο | Θερμαντήρας PTC |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |
| Όνομα προϊόντων | Άμμος αέρα μόδας που ανατινάζει την τελειωμένη κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ψύξη ανεμιστήρων, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Ονομασία προϊόντος | S7 κουρτίνα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα αρίστης ποιότητας εστιατόρια ρ, τα ξενοδοχεία, τις λέσχες, τα καταστήματα και τα εμπορικά κτή |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχεδιασμός | Κομψός και συμπαγής |
| Ονομασία προϊόντος | S6 κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών των εστιατορίων, των γραφείων, των λεωφόρων αγορών, των ξενοδοχείων και των εμ |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |