| Ονομασία προϊόντος | 5G κουρτίνα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα του καταστήματος, εστιατόριο, λιανικό κατάστημα, ο αθλητισμός στρέφεται και σταθμός κ. |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Υλικό εξώφυλλου | Αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Τιτάνας κουρτίνα αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα του εμπορικού καταστήματος, του χώρου κατάψυξης, του εστιατορίου, του λιανικού καταστή |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 79inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | κονιοποιημένο μέταλλο |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς παγκόσμιου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα της καφετέριας, του αρτοποιείου, της αίθουσας αναμονής, των εστιατορίων, του λιανικού |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | κονιοποιημένο μέταλλο |
| Ονομασία προϊόντος | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα της καφετέριας, του αρτοποιείου, της αίθουσας αναμονής, του εστιατορίου, του λιανικού |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | Αλουμίνιο |
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
|---|---|
| Διάσταση | 900x200x156mm |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Ονομασία προϊόντος | Ασημένιο-ελαφρύ ατσάλινο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Τάση λειτουργίας | 230 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Διαστάσεις | 900x200x156mm |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Διάσταση | 0.92m |
| Ροή αέρα | 3000m ³ /h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | 5G ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών ή την έξοδο του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα, υπεραγορά |
| παρεχόμενος | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |