| Όνομα προϊόντων | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Όνομα προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμότητας και ψύξης σειράς 3G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες, 72 ίντσες 90 εκατοστά, 120 εκατοστά, 150 εκατοστά, 180 εκατοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντροφυγική κεντροκεντροκεντροκεντροκεντρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο ή έξοδο από την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μά |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Μοντέλα Wind Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για ξενοδοχεία, εστιατόρια, είσοδο και έξοδο καταστημάτων |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ετικέτα | ΘΕΟΔΟΥΡ |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Σειρά | Επνευστροφική κουρτίνα σειράς Theodoor 6GS |
|---|---|
| Ελεγχος | Ο χειροκίνητος διακόπτης με υπέρυθρο αισθητήρα |
| Λειτουργία | Αυτόματος on/off |
| Τάση λειτουργίας | 220-240V ή 110V |
| Βάση | Τοίχο / παράθυρο |