| Ονομασία προϊόντος | Συμπαγής κουρτίνα αέρα αέρα εποχών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 8-10.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπαγής κουρτίνα αέρα αέρα εποχών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 8-10.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπαγής κουρτίνα αέρα αέρα εποχών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 8-10.5m/s |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Εμπορικές/βιομηχανικές αυλές αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ετικέτα | ΘΕΟΔΟΥΡ |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Σειρά | Επενδύσεις σε ατμόσφαιρα |
|---|---|
| Έλεγχος | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Λειτουργία | Ενεργοποίηση/Εκκλεισμός, υψηλή/χαμηλή ταχύτητα |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 380V/50Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*350*240 εκ |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 220 |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*280*280 εκ |
| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | ο δροσερός αέρας, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 0.9m 2m |
| Ονομασία προϊόντος | Δύναμος αερισμού της σειράς 3 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| μέγεθος | 900x280x280mm |