| Όνομα προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 1,5μ |
| χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 7-9m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Φυσικός αέρας T2 αεραγωγός κουρτίνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 9-11m/s |
| Όνομα Προϊόντος | 5G καυτή κουρτίνα αέρα αέρα σειράς |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμότητας και ψύξης σειράς 3G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες, 72 ίντσες 90 εκατοστά, 120 εκατοστά, 150 εκατοστά, 180 εκατοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θέρμανσης σειράς U |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για θερμαντήρες παραθύρων, εισόδων και θυρών |
| Τετάρτη | 220V |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 60cm, 80cm |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 380V/50Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*350*240 εκ |
| Τύπος | Αεροκουρτίνα, φυγοκεντρικού τύπου αεροκουρτίνα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000mm |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Τάση λειτουργίας | 380 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Διάσταση | 9002000mm |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Σιδηροδρομική αυλαία αιολικού χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Θερμαντήρας | Θερμαντήρας PTC |
|---|---|
| Εξουσία | 2000 W |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Μέγεθος | 60cm, 80cm πλάτος |
| Δυναμικό | 220V ~ 50Hz |