| Όνομα Προϊόντος | Φυσική κουρτίνα αέρα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 9-11m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα ανοξείδωτου ασημένιος-ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | AC κινητήρα |
| Βάρος | 30 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγοκεντρικός ανεμιστήρας |
| Υλικά ανεμιστήρα | Πλαστικό ABS |
| χρώμα | Λευκό, αγκίδα |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Τάση | 220/380V |
| Ταχύτητα αέρα | 9-11 m/s |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πηγή θέρμανσης | Ζεστό νερό με εξατμιστήρα |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση τοίχου |
| Τετάρτη | 230 VAC |
| Δύναμη κινητήρα | 110-160 W |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Βάρος | 20 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διασταύρωση ροής |
| Υλικά ανεμιστήρα | ABS πλαστικό ή αλουμίνιο |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 2 ταχύτητες |
| Υλικό λεπίδας | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ανεμιστήρας τοίχου, Βάση τοίχου |
| Δυναμικό | 380 V |
| Ταχύτητα αέρα | 8-9 m/s |
| Βασικά στοιχεία | Μοτέρ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αριθμό μοντέλου | FM-12**T/Y |
| Θερμαντήρας | θερμάστρα ανεμιστήρων |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετημένος τοίχος |
| Στοιχείο θέρμανσης | PTC |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσία | 2000 W |