| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 3500 m3/h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Διαθέσιμο μήκος | 60cm,90cm,100cm,120cm,150cm,180cm,200cm |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ταχύτητα αέρα | 7-9 m/s |
| Όγκος αέρα | 1150-3250 m3/h |
| θόρυβος | <57 dB=""> |
| Μοντάρισμα | Μοντάρισμα τοίχων/παραθύρων |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχη λεπτή κουρτίνα αέρα θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσίστε & θέρμανσης κουρτίνα αέρα |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες 90 εκατοστά, 120 εκατοστά, 150 εκατοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Σειρά S5 Κεραμίδα θερμαντικού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι τύπος πέρα από τη θερμάστρα πορτών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το παράθυρο, μικρή πόρτα, θερμάστρα ανεμιστήρων |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Ανεμιστήρας & κουρτίνα αέρα θέρμανσης |
| Μήκος | 24inch, 32inch (60cm, 80cm) |