| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| μέγεθος | 900x280x280mm |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000 |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 120cm, 150cm |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 220/380 |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900x218 x247 εκ |
| Όνομα προϊόντων | 3G θερμότητα σειράς & δροσερή κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220v ή 380V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερού & αέρα θέρμανσης ανεμιστήρων κουρτίνα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας κουρτίνα πορτών αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 220v-60Hz |
| Τύπος ανεμιστήρων | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας πόρτα αέρα 3 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος ανεμιστήρων | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 1m, 1.5m, 2m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 7-9m/s |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 380V/50Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*195*230 εκ |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s ή 16-20m/s |