| Ονομασία προϊόντος | Εμπορική κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s |
| Όνομα προϊόντων | 5G ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών ή την έξοδο του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα, υπεραγορά |
| παρεχόμενος | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Όνομα προϊόντων | Άμμος αέρα μόδας που ανατινάζει την τελειωμένη κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ψύξη ανεμιστήρων, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπαγής κουρτίνα αέρα αέρα εποχών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 8-10.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπαγής κουρτίνα αέρα αέρα εποχών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 8-10.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 22-25m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπαγής κουρτίνα αέρα αέρα εποχών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 8-10.5m/s |