| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 0.9-1.8m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 17-21m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Σημερινός τύπος Κεραμίδα ψύξης ή θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κρύο και ζεστό. |
| Υψόμετρο | 2 μέτρα, 2,5 μέτρα, 3 μέτρα, 3,5 μέτρα, 4 μέτρα, 5 μέτρα |
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
|---|---|
| Διάσταση | 900x200x156mm |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Τάση λειτουργίας | 230 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Διαστάσεις | 900x200x156mm |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Διάρκεια | 36 ίντσες, 40 ίντσες, 48 ίντσες, 60 ίντσες, 72 ίντσες 90 ίντσες, 100 ίντσες, 120 ίντσες, 150 ίντσες, |
| Ονομασία προϊόντος | Μοντέλα Wind Sand Blast Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Τετάρτη | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | με ψύξη ανεμιστήρα, έχει τουλάχιστον 2 κινητήρες |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | S5 Αλουμινένιο ασημένιο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 90 εκατοστά, 100 εκατοστά, 120 εκατοστά,180, 200 εκατοστά |
| Χρώμα | Αλουμίνιο (Ασημένιο) |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμού ανέμου σειράς 5G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Όνομα προϊόντων | S5 χρυσή καφετιά κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ψύξη ανεμιστήρων, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |