| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο ή έξοδο από την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μά |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 22-25m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S6 κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών των εστιατορίων, των γραφείων, των λεωφόρων αγορών, των ξενοδοχείων και των εμ |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Χρώμα | ασήμι (ανοξείδωτο) |
| Ταχύτητα του αέρα | 16m/s, 20m/s |
| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | ο δροσερός αέρας, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 0.9m 2m |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Τιτάνας κουρτίνα αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 9-11m/s |
| Όνομα προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 1,5μ |
| χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 7-9m/s |