| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Wire-drawing αέρα μόδας κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς παγκόσμιου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια εμπορική κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Αργίλιο (ασημένιο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα ανοξείδωτου ασημένιος-ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Όνομα Προϊόντος | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας S5 |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα… |
| Παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Φυγοκεντρικός αέρας |
| Μήκος | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |