| Τύπος | Θερμαντήρας PTC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 1000mm |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Τάση λειτουργίας | 380/400 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Διάσταση | 0,9m-2m |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Υλικό λεπίδας | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ανεμιστήρας τοίχου |
| Δυναμικό | Εναλλακτικός ρεύμα 220V~240V |
| Ταχύτητα | 4000 περιστροφές/λεπτό |
| Ταχύτητα ροής αέρα | 25m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Σειρά | Επνευστροφική κουρτίνα σειράς Theodoor 6GS |
|---|---|
| Έλεγχος | Ο χειροκίνητος διακόπτης με υπέρυθρο αισθητήρα |
| Λειτουργία | Αυτόματος on/off |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα S5 μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, κόκκινος, καφετής |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Τύπος | Αεροκουρτίνα, φυγοκεντρικού τύπου αεροκουρτίνα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000mm |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |