| Υλικό λεπίδας | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Υλικό ανεμιστήρα | Αλουμίνιο |
| Υλικό κάλυμμα | Γαλβανισμένος χάλυβα |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Ταχύτητα αέρα | 25-30m/S |
| Υλικό λεπίδας | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Υλικό ανεμιστήρα | Αλουμίνιο |
| Υλικό κάλυμμα | Γαλβανισμένος χάλυβα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγόκεντρος |
| Τροφοδοσία | 380V |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| χρώμα | λευκό, αγκίδα, χρυσή |
| Μέγεθος | 900,1000,1200,1500,1800,2000 χιλ. |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τάση | 220-240 Β |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Υλικό λεπίδας | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ανεμιστήρας τοίχου, Βάση τοίχου |
| Δυναμικό | 380 V |
| Ταχύτητα αέρα | 8-9 m/s |
| Βασικά στοιχεία | Μοτέρ |
| Δυναμικό | 380 V |
|---|---|
| Χωρητικότητα θέρμανσης | 10kW |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος | 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Όνομα προϊόντων | 60A έξοχος τεράστιος αέρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος, εργοστάσιο, αποθήκη εμπορευμάτων, υψηλή πόρτα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ανοξείδωτο |
| ταχύτητα αέρα | 20 m/s-25 m/s |