| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα ανοξείδωτου ασημένιος-ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Τύπος | Αεροκουρτίνα, φυγοκεντρικού τύπου αεροκουρτίνα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000mm |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Ονομασία προϊόντος | Επενδύσεις σε ατμόσφαιρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο, κόκκινο, καφέ |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | 5G σειρά Αλουμινίου ασημένιο αερόπετρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για εμπορικές πόρτες |
| Τετάρτη | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα ανεμιστήρα διασταύρωσης |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Χρώμα | ασήμι (ανοξείδωτο) |
| Ταχύτητα του αέρα | 16m/s, 20m/s |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000 |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | 5G ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Ονομασία προϊόντος | S5 Αλουμινένιο ασημένιο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Διάρκεια | 90 εκατοστά, 100 εκατοστά, 120 εκατοστά,180, 200 εκατοστά |
| Χρώμα | Αλουμίνιο (Ασημένιο) |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια εμπορική κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Αργίλιο (ασημένιο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |