| Όνομα προϊόντων | 5G ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών ή την έξοδο του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα, υπεραγορά |
| παρεχόμενος | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Μήκος | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμού ανέμου σειράς 6G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θέρμανσης σειράς U |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για θερμαντήρες παραθύρων, εισόδων και θυρών |
| Τετάρτη | 220V |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 60cm, 80cm |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμού ανέμου σειράς 6G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |
| Τύπος | Αεροθερμαντήρας |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215 mm |
| Δυναμικό | 380 V, 380 V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 1.2m, 1.5cm |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 120cm, 150cm |
| Όνομα προϊόντων | S5 χρυσή καφετιά κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ψύξη ανεμιστήρων, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα ανώτατου αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |