| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 1.2m, 1.5cm |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 120cm, 150cm |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικές πηγές νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | βιομηχανική πόρτα |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κεραμίδα ψύξης και θερμού αέρα |
| Διάρκεια | 120cm, 150cm |
| Όνομα Προϊόντος | S5 κόκκινη κουρτίνα αέρα μόδας |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | κόκκινο |
| Ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | S5 χρυσή καφετιά κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | Χρυσός καφετής |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα Προϊόντος | S5 χρυσή καφετιά κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Χρώμα | Χρυσός καφετής |
| Ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγοκεντρικός ανεμιστήρας |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | AC κινητήρα |
| Βάρος | 30 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγοκεντρικός ανεμιστήρας |
| Υλικά ανεμιστήρα | Πλαστικό ABS |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγοκεντρικός τύπος |
| Υλικό κάλυμμα | Αλουμίνιο |