| Υλικό λεπίδας | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Υλικό ανεμιστήρα | Αλουμίνιο |
| Υλικό κάλυμμα | Γαλβανισμένος χάλυβα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγόκεντρος |
| Τροφοδοσία | 380V |
| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγοκεντρικός ανεμιστήρας |
| Τάση λειτουργίας | 115 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Τύπος διασταυρούμενης ροής |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αριθμό μοντέλου | FM-12**T/Y |
| Υλικό λεπίδας | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Υλικό ανεμιστήρα | Αλουμίνιο |
| Υλικό κάλυμμα | Γαλβανισμένος χάλυβα |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Ταχύτητα αέρα | 25-30m/S |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Material | Aluminum and ABS |
| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 3500 m3/h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Διαθέσιμο μήκος | 60cm,90cm,100cm,120cm,150cm,180cm,200cm |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Επιλογές μεγέθους | 900, 1000, 1200, 1500, 1800, 2000mm |