| Θερμαντήρας | θερμάστρα ανεμιστήρων |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετημένος τοίχος |
| Στοιχείο θέρμανσης | PTC |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσία | 2000 W |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος παραθύρου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για παράθυρα εργαλειοθήκης, τροφίμων, εσωτερικού κλιματισμού |
| Διάρκεια | 60-80 εκατοστά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 4-5m/s |
| Όνομα προϊόντος | Αεροκουρτίνα σειράς S7 Centrifugal |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Τιτάνας κουρτίνα αέρα 5 σειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο ή έξοδο από την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μά |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 9-11m/s |
| Τύπος | Αεροκουρτίνα, φυγοκεντρικού τύπου αεροκουρτίνα |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Όροφος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 480x330x3000mm |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εξοικονόμηση ενέργειας |