| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 10 kg |
| Fan Motors Type | DC |
| Color | Stainless steel |
| Air Velocity | 11m/s |
| Θερμαντήρας | θερμάστρα ανεμιστήρων |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου | Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετημένος τοίχος |
| Στοιχείο θέρμανσης | Ptc Κεραμική Θέρμανση |
| Υλικό | Μεταλλικό, κάλυμμα αλουμινίου |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| Τάση λειτουργίας | 380/400 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Διάσταση | 0,9m-2m |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Τάση λειτουργίας | 230 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Χρώμα | Ασημένιο /λευκό |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αριθμό μοντέλου | FM-1209T5G |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αριθμό μοντέλου | Σειρά Α5 |
| Τάση λειτουργίας | 380/400 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Ροή αέρα | 4000 m3/h |
| Βάρος | 27 κλ |
| Εξουσία | 3N-380V-50Hz ή 220V |
| Υλικό λεπίδας | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ανεμιστήρας τοίχου |
| Δυναμικό | Εναλλακτικός ρεύμα 220V~240V |
| Ταχύτητα | 4000 περιστροφές/λεπτό |
| Ταχύτητα ροής αέρα | 25m/s |