| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πηγή θέρμανσης | Ζεστό νερό με εξατμιστήρα |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση τοίχου |
| Τετάρτη | 230 VAC |
| Δύναμη κινητήρα | 110-160 W |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Voltage/Frequency | 220V/50-60Hz |
|---|---|
| Size | 900x190x230mm to 2000x219x263mm |
| Length | 900mm to 2000mm |
| Air velocity | 9-11m/s to 9-13m/s |
| Air volume | 1400m3/h to 4400m3/h |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | AC κινητήρα |
| Βάρος | 30 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Φυγοκεντρικός ανεμιστήρας |
| Υλικά ανεμιστήρα | Πλαστικό ABS |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
|---|---|
| Πεδίο διαστάσεων | 0.92m |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| τύπος αεροκουρτίνας | Τύπος διασταυρούμενης ροής |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Βάρος | 20 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διασταύρωση ροής |
| Υλικά ανεμιστήρα | ABS πλαστικό ή αλουμίνιο |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 2 ταχύτητες |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πηγή θέρμανσης | Ζεστό νερό με εξατμιστήρα |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση τοίχου |
| Τετάρτη | 230 VAC |
| Δύναμη κινητήρα | 110-160 W |
| Υλικό λεπίδας | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Ταχύτητα | 1100RPM |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου, κοιλιακού και αλουμινίου |
| Ύψος τοποθέτησης | 2,5 - 3m |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| Blade material | Plastic |
|---|---|
| Mounting type | Wall Fan |
| Voltage | 230V |
| Fan type | Cross flow fan |
| Body material | Stainless steel or steel |