| Όνομα προϊόντων | Τιτάνας πόρτα αέρα 1 σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Μήκος | 24inch, 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Weight | 15 KG |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Fan type | Cross flow fan |
| Control type | remote control or key switch |
| Air speed | 2 speeds |
| Θερμαντήρας | Θερμαντήρας PTC |
|---|---|
| Εξουσία | 2000 W |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Μέγεθος | 60cm, 80cm πλάτος |
| Δυναμικό | 220V ~ 50Hz |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Τύπος τοποθέτησης | Θυρός τοίχο |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | AC κινητήρα |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Τροφοδοσία | 380V/3PH/50Hz |
| Ανθεκτική σε μόνωση | IP54, ex dbiic T4GB |
| Τύπος | Θερμαντήρας PTC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 1000mm |
| Δυναμικό | 380 V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τάση λειτουργίας | 230 VAC |
|---|---|
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας τύπου διασταυρούμενης ροής |
| Διαθέσιμο μέγεθος | 90,100,120,150,180,200cm |
| Όροι πληρωμής | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αριθμό μοντέλου | S3 |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Theodoor |
| Πιστοποίηση | CE |
| Αριθμό μοντέλου | Σειρά FM-LD |