| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο ή έξοδο από την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μά |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Όνομα προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Όνομα προϊόντος | Επνευματοφραγίδα καπνού μαγειρικής για την πόρτα κουζίνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας της οικιακής κουζίνας, ξενοδοχείου, εστιατορίου |
| Μήκος | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Χρυσός, ασήμι |
| Ταχύτητα αέρα | 7-9m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Επνευματοφραγίδα καπνού μαγειρικής για την πόρτα κουζίνας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας της οικιακής κουζίνας, ξενοδοχείου, εστιατορίου |
| Διάρκεια | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Χρυσός, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 7-9m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα εστιατόρια, τα γραφεία, τις λεωφόρους αγορών, τα ξενοδοχεία και τα εμπορικά κτήρια κ.λπ. |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |
| Σειρά | Επνευστροφική κουρτίνα σειράς Theodoor 6GS |
|---|---|
| Ελεγχος | Ο χειροκίνητος διακόπτης με υπέρυθρο αισθητήρα |
| Λειτουργία | Αυτόματος on/off |
| Τάση λειτουργίας | 220-240V ή 110V |
| Βάση | Τοίχο / παράθυρο |
| Ονομασία προϊόντος | Εμπορική κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 19-22m/s |