| Όνομα προϊόντων | S5 ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | ο δροσερός αέρας, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 0.9m 2m |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| Ονομασία προϊόντος | S7 κουρτίνα αέρα σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τα αρίστης ποιότητας εστιατόρια ρ, τα ξενοδοχεία, τις λέσχες, τα καταστήματα και τα εμπορικά κτή |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχεδιασμός | Κομψός και συμπαγής |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 380V/50Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*350*240 εκ |
| Σειρά | Επενδύσεις σε ατμόσφαιρα |
|---|---|
| Έλεγχος | Απομακρυσμένο έλεγχο |
| Λειτουργία | Ενεργοποίηση/Εκκλεισμός, υψηλή/χαμηλή ταχύτητα |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Εγκατάσταση | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s |
| Όνομα προϊόντος | Αεροκουρτίνα σειράς S7 Centrifugal |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα αέρα | 11.5-14.5m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S7 Φόρμα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Θέρμανση νερού Κεραμίδα ζεστού αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μάρκετ |
| Διάρκεια | 0.9-1.8m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 17-21m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S6 κουρτίνα αέρα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών των εστιατορίων, των γραφείων, των λεωφόρων αγορών, των ξενοδοχείων και των εμ |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, σαμπάνια |
| Υλικό εξώφυλλου | Αργίλιο με τα ABS |