| Ονομασία προϊόντος | Ασημένιο-ελαφρύ ατσάλινο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Όνομα προϊόντων | Άμμος αέρα μόδας που ανατινάζει την τελειωμένη κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ψύξη ανεμιστήρων, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 220/380 |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900x218 x247 εκ |
| Όνομα Προϊόντος | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας S5 |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την είσοδο πορτών του καταστήματος, ξενοδοχείο, εστιατόριο, κατάστημα… |
| Παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Φυγοκεντρικός αέρας |
| Μήκος | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Ονομασία προϊόντος | Σιδηροδρομική αυλαία αιολικού χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, CHAMPAGNE |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | S5 ασημένια κουρτίνα αέρα αργιλίου σειράς |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το γραφείο, τα εστιατόρια, τα ξενοδοχεία και τα εμπορικά κτήρια κ.λπ. |
| Ύψος εγκατάστασης | 3.54m |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Κόκκινος, ασημένιος, καφετής, άσπρος |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
|---|---|
| Βάρος | 16 κλ |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Κεντροαστροειδής ανεμιστήρας |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου μέταλλο + πλαστικό |
| Όνομα Προϊόντος | Wire-drawing αέρα μόδας κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s |