| Ονομασία προϊόντος | Ασημένιο-ελαφρύ ατσάλινο αερόπεδρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Διάρκεια | 36inch, 40inch, 48inch, 60inch, 72inch, 96inch |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 22-25m/s |
| Τάση λειτουργίας | 230 Vac |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Διάσταση | 0.92m |
| Ροή αέρα | 3000m ³ /h |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντροφυγική κεντροκεντροκεντροκεντροκεντρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο ή έξοδο από την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μά |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Όνομα προϊόντων | Ασημένια κουρτίνα αέρα σειράς αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος των ξενοδοχείων, καταστήματα αλυσίδων, καταστήματα |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s ή 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αυλαία αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος που κρατά τον εσωτερικό κλιματισμό |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 22-25m/s |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ετικέτα | ΘΕΟΔΟΥΡ |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |
| Ονομασία προϊόντος | Φαινόμενο Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο της πόρτας του καταστήματος, του ξενοδοχείου, του εστιατορίου, του καταστήματος... |
| Παροχή | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Κεντροφυγά αέρας |
| Διάρκεια | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Εμπορικές/βιομηχανικές αυλές αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ετικέτα | ΘΕΟΔΟΥΡ |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V ή 110V |