| Ονομασία προϊόντος | Μοντέλα Wind Sand Blast Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Τετάρτη | 120v-50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | με ψύξη ανεμιστήρα, έχει τουλάχιστον 2 κινητήρες |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Μοντέλα Wind Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για ξενοδοχεία, εστιατόρια, είσοδο και έξοδο καταστημάτων |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ετικέτα | ΘΕΟΔΟΥΡ |
| Δραστηριακή τάση | 220-240V |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική αερόπετρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το άνοιγμα της πόρτας διατηρώντας εσωτερικό κλιματισμό και να κρατήσει μακριά μύγα |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ταχύτητα του αέρα | 30 m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Ασημένια κουρτίνα αέρα σειράς αέρα ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τις αίθουσες αναμονής, τα εργοστάσια τροφίμων, τις κουζίνες ξενοδοχείων και τα αρτοποιεία κ.λπ. |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | ασήμι (ανοξείδωτο) |
| Τύπος αέρα | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ονομασία προϊόντος | Σημερινός τύπος Κεραμίδα ψύξης ή θέρμανσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κρύο και ζεστό. |
| Υψόμετρο | 2 μέτρα, 2,5 μέτρα, 3 μέτρα, 3,5 μέτρα, 4 μέτρα, 5 μέτρα |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα ανοξείδωτου ασημένιος-ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Ασήμι (ανοξείδωτο) |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |