| Ονομασία προϊόντος | Νέος αέρος που δεν μπορεί να εκραγεί |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για βιοφαρμακευτικό εργοστάσιο, χημική βιομηχανία, εργαστήριο, βενζινάδικο κλπ. |
| Διάρκεια | 39 ίντσες, 50 ίντσες, 62 ίντσες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό εξώφυλλου | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
|---|---|
| Διάσταση | 900x200x156mm |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Τύπος κινητήρων ανεμιστήρα | Κηλίδα |
| Τύπος ανεμιστήρα | Διαγώνια κουρτίνα αέρα ροής |
| Τάση λειτουργίας | 230 VAC |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ο τοίχος/το παράθυρο τοποθετεί |
| Διαστάσεις | 900x200x156mm |
| Ροή αέρα | 2000m³/h |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 380V/50Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*195*230 εκ |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντροφυγική κεντροκεντροκεντροκεντροκεντρο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την είσοδο ή έξοδο από την πόρτα καταστήματος, ξενοδοχείου, εστιατορίου, καταστήματος, σούπερ μά |
| Παροχή | 380V-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 36Inch, 48Inch, 60Inch |
| Όνομα προϊόντων | Μίνι τύπος πέρα από τη θερμάστρα πορτών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για το παράθυρο, μικρή πόρτα, θερμάστρα ανεμιστήρων |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Ανεμιστήρας & κουρτίνα αέρα θέρμανσης |
| Μήκος | 24inch, 32inch (60cm, 80cm) |
| Όνομα προϊόντων | Φυσική κουρτίνα αέρα σειράς αέρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Ενιαίος δροσερός |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| μέγεθος | 900x280x280mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κεραμίδα αέρα θερμότητας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Τύπος | Πηγή νερού ψύξης και θέρμανσης αέρα |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm |