| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θερμού ανέμου σειράς 5G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220v ή 380v-50Hz |
| Τύπος | Κουρτίνα αέρα ψύξης και θέρμανσης |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα αέρα θέρμανσης σειράς 4G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για πόρτα, είσοδο |
| Παροχή | 220V-50Hz |
| Θερματικό στοιχείο | Θερμαντήρας PTC |
| Διάρκεια | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ονομασία προϊόντος | Ασημένια κουρτίνα αέρα σειράς αέρα ευκολίας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για τις αίθουσες αναμονής, τα εργοστάσια τροφίμων, τις κουζίνες ξενοδοχείων και τα αρτοποιεία κ.λπ. |
| Διάρκεια | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Χρώμα | ασήμι (ανοξείδωτο) |
| Τύπος αέρα | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Τύπος | Κεραμίδα αέρα |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 380V/50Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχο / παράθυρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 900*350*240 εκ |
| Ονομασία προϊόντος | Μοντέλα Wind Air Curtain |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για ξενοδοχεία, εστιατόρια, είσοδο και έξοδο καταστημάτων |
| Διάρκεια | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| Ταχύτητα του αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Wire-drawing αέρα μόδας κουρτίνα αέρα |
|---|---|
| εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Παρεχόμενος | 120v- 50/60Hz ή 220v-50/60Hz |
| Τύπος | Η ενιαία ψύξη, έχει τουλάχιστον 2 μηχανές |
| Μήκος | 36inch, 48inch, 60inch, 72inch |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| χρώμα | Λευκό, ασήμι |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s |
| Όνομα προϊόντων | Κουρτίνα αέρα αέρα S5 μόδας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| Μήκος | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Χρώμα | Άσπρος, ασημένιος, κόκκινος, καφετής |
| ταχύτητα αέρα | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Όνομα προϊόντων | Θερμή κουρτίνα αέρα θέρμανσης νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα, είσοδος |
| παρεχόμενος | 220V-50Hz |
| Τύπος | Δροσερός & αέρας θέρμανσης πηγής νερού |
| Μήκος | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Όνομα προϊόντων | Κάθετη κουρτίνα αέρα τύπων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την πόρτα |
| παρεχόμενος | 380V-50Hz |
| Τύπος | Ενιαία ψύξη |
| Μήκος | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm |